piątek, 9 maja 2014

Uwaga - recenzja książki!

Cześć tu Dexter !!!
      Podczas majówki przeczytałem wspaniałą książkę pt. ''Dziennik Cwaniaczka - Trzeci do pary ''. Ta książka została napisana przez Jeffa Kiney'a i opowiada o Gregu Heffley'u i jego rodzinie. Zbliża się luty, Dzień Zakochanych, więc Greg próbuje zaprosić jakąś dziewczynę na Bal Walentynkowy, niestety nic mu nie wychodzi. Na horyzoncie pojawia się wujek Gary. Wprowadza się do domu Grega i radzi mu jak zaprosić dziewczynę na bal. Greg stosuje się do wskazówek wujka i po pewnym czasie odnosi sukces. Wraz z Rowly'em i Abigail udaję się na bal, jednak okazuje się, że Rowley zaraził się ospą wietrzną i nie będzie mógł iść na ten bal. Greg sprytnie maskuje kolegę i idzie na przyjęcie. Co będzie dalej, dowiecie się sami.


      Uważam, że i ta część Dziennika Cwaniaczka jest interesująca. Polecam ją wszystkim, których interesują przygody Grega. Najlepszy fragment książki to według mnie ten, w którym wujek wprowadza się do domu głównego bohatera i próbuje zarobić duże pieniądze.

                                                                                                   
                                                                                                                        Polecam Dexter !!!https://www.google.pl/searchq=dziennik+cwaniaczka+trzeci+do+pary&oq=dziennik+cwaniaczka+trzec&aqs=chrome.0.69i59j69i57j0l4.7430j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza